Працює цілодобовий Штаб з ліквідації наслідків негоди, яка насувається в Україну

З 7 по 9 січня очікуються складні погодні умови: різке зниження температури повітря до 19 – 25 градусів морозу та сильні снігопади по всій території України. Ситуація на дорогах буде ускладненою через ожеледицю і налипання моркрого снігу. Докладніше “Працює цілодобовий Штаб з ліквідації наслідків негоди, яка насувається в Україну”

До уваги мешканців міста та області!

З метою здійснення добровільної евакуації цивільного населення до більш безпечних регіонів на заході країні Укрзалізницею за підтримки Мінреінтеграції, Мінінфраструктури та облдержадміністрації організовано безкоштовні евакуаційні перевезення потягом № 120 Запоріжжя – Львів до м. Львів та м. Хмельницький. Докладніше “До уваги мешканців міста та області!”

Шановні мешканці міста Запоріжжя!

З метою забезпечення готовності до захисту населення під час можливого виникнення надзвичайної ситуації на Запорізькій АЕС обласною військовою адміністрацією 29 червня 2023 року буде організовано проведення спеціального навчання. Докладніше “Шановні мешканці міста Запоріжжя!”

Дії населення у разі аварії на Запорізькій АЕС

Запам’ятайте! Звуки сирен, сигнально-гучномовних пристроїв, переривисті гудки інших сигнальних засобів, транспорту, означають сигнал цивільного захисту «УВАГА ВСІМ!».

Також, сповіщення про виникнення НС буде здійснено в застосунку на телефоні «ТРИВОГА» шляхом передачі сигналу «РАДІАЦІЙНА НЕБЕЗПЕКА».Почувши його, терміново ввімкніть радіоприймач або телевізор (місцеві канали) та прослухайте повідомлення місцевих органів влади.
Докладніше “Дії населення у разі аварії на Запорізькій АЕС”