Як звернутися за екстреною медичною допомогою при невідкладному стані у випадку надзвичайної ситуації, пов’язаної із відсутністю електропостачання та зв’язку

Докладніше “Як звернутися за екстреною медичною допомогою при невідкладному стані у випадку надзвичайної ситуації, пов’язаної із відсутністю електропостачання та зв’язку”

Пам’ятка жителям Запорізької області: дії у разі аварії на Запорізький АЕС

ОПОВІЩЕННЯ ПРО НАДЗВИЧАЙНУ СИТУАЦІЮ
Запам’ятайте! Звуки сирен, сигнально-гучномовних пристроїв, переривисті гудки інших сигнальних засобів, транспорту, означають сигнал цивільного захисту «УВАГА ВСІМ!». Також, сповіщення про виникнення НС (надзвичайної ситуації) буде здійснено в застосунку на телефоні «ТРИВОГА» шляхом передачі сигналу «РАДІАЦІЙНА НЕБЕЗПЕКА».
Почувши його, терміново ввімкніть радіоприймач або телевізор (місцеві канали) та прослухайте повідомлення місцевих органів влади.

Докладніше “Пам’ятка жителям Запорізької області: дії у разі аварії на Запорізький АЕС”

Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни

Хто такі учасники дорожнього руху? Це – пішоходи, водії, пасажири, велосипедисти тощо.

Важливо знати: дотримуючись низки простих правил поведінки на дорозі у період війни й не допускаючи ДТП, Ви не відволікаєте поліцейських, які свій дорогоцінний час присвятять обороні держави!

Докладніше “Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни”

Працює оновлена online платформа «Довідник безбар’єрності»

У межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору, яка передбачає план заходів з 250 ініціатив, розроблено “Довідник безбар’єрності”, який на сьогодні доступний у вигляді онлайн платформи, а в подальшому буде випущено в друкованій версії з елементами шрифту Брайля.

Докладніше “Працює оновлена online платформа «Довідник безбар’єрності»”