Спеціальне антитерористичне тренування на території філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»

24 лютого, координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Запорізькій області провела спеціальне антитерористичне тренування на території філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго». У тренувальних зборах взяли участь співробітники регіонального Управління СБ України, представники обласної державної адміністрації, Держслужби із надзвичайних ситуацій, Нацгвардії та Нацполіції, а також працівники підприємства.

Метою тренувань було проведення перевірки рівня захищеності об’єкта, готовності адміністрації та силовиків до протидії терористичним загрозам в екстремальних умовах,  а також інформування керівництва області та  залучених служб, відповідно плану реагування у разі загрози виникнення або виникненні НС.

За результатами навчань Координаційна група АТЦ надала методичні рекомендації щодо удосконалення алгоритму дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, що на Запоріжжі діє «жовтий» рівень терористичної загрози. Тому для попередження надзвичайних подій та підвищення рівня міжвідомчої взаємодії СБУ ініціює проведення таких тренувань на ключових об’єктах інфраструктури регіону.