Заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам в природних екосистемах

З метою запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах та своєчасного реагування на них Запорізька обласна державна адміністрація щороку проводить низку заходів щодо попередження та протидії масовим пожежам в природних екосистемах.

На попередження НС
Розроблено:
“План дій Департаментів, управлінь обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування з підготовки до пожежонебезпечного весняно-літнього періоду 2021 року” (погоджено на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 19.03.2021, протокол № 7).

Підготовлено:
розпорядження голови облдержадміністрації від 26.03.2021 № 189 “Про посилення заходів щодо пожежної безпеки в лісових масивах і сільгоспугіддях області в 2021 році”.

Проведено:
14 квітня на території Крутоярівського лісництва Запорізького району тактико-спеціальні навчання з органами управління та силами територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в природних екосистемах.

Навчання відбувались під керівництвом першого заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Володимира Шустова за участю в.о. директора Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Андрія Булавінова, начальника ГУ ДСНС у Запорізькій області Олексія Лепського, начальника Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимира Селюка, а також сил та засобів рятувальників ГУ ДСНС, обласного управління лісового та мисливського господарства, Головного управління Національної поліції в Запорізької області, Національної гвардії, ПАТ «Запоріжжяобленерго» та представників Долинської сільської громади.

Для запобігання НС у 2021 році обласною державною адміністрацією з регіонального матеріального резерву виділено паливно-мастильні матеріали Головному управлінню ДСНС України у Запорізькій області та Державним лісогосподарським підприємствам Запорізької області.