Жителів області попереджають про ускладнення погодних умов у вихідні та наступного тижня

24 грудня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Шустов провів засідання обласного штабу з опрацювання наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з можливими несприятливими умовами зимового періоду 2021-2022 року у Запорізькій області.

Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники ГУ ДСНС України у Запорізькій області, ГУ НП у Запорізькій області, Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, в онлайн-режимі – керівники територіальних громад, райдержадміністрацій.

Заступниця начальника обласного центру з гідрометеорології Тетяна Сорокіна повідомила, що вже 24 грудня в Запорізькій області почалися снігопади. Вночі та вранці 25 грудня по місту Запоріжжя та на території Запорізької області очікуються пориви південно-східного вітру 15-20 м/с, сніг, мокрий сніг, дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь, хуртовина. Впродовж доби 25 грудня по місту Запоріжжя та на території Запорізької області на дорогах очікується ожеледиця. Температура повітря вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 0-5° тепла. У вихідні та наступного тижня очікується ускладнення погодних умов.

Така негода може зумовити часткове порушення руху транспорту на автомобільних дорогах і вулицях, а також ускладнюватимуть роботу органів комунального господарства.

Учасники засідання визначили, що для запобігання надзвичайних ситуацій, попередження дорожньо-транспортних пригод, викликаних несприятливими погодними умовами, необхідна злагоджена робота та вчасне реагування, мобілізація ресурсів, які можуть бути задіяні для ліквідації наслідків негоди та для організації роботи з розчищення доріг державного та місцевого значення.