Людей з лінії розмежування необхідно вивезти якнайшвидше

Під головуванням заступника очільника Запорізької ОВА Геннадія Тімченка та за участі керівниці апарату ЗОВА Зінаїди Бойко та голови Пологівської районної військової адміністрації Артура Крупського відбулась нарада з депутатським корпусом Оріхівської міської ради.

На початку наради хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто загинув від збройної агресії окупаційних військ рф.

Присутні обговорили нагальні проблеми Пологівського району та  ситуацію, що склалася у м. Оріхів. Через активні бойові дії виникають питання, які потребують особливої уваги та кооперування зусиль на всіх рівнях влади. В першу чергу, учасники наради звернули увагу на важливості утворення добровольчого формування територіальної громади з метою підвищення загального рівня безпеки.

Крім того, голова Пологівської РДА Артур Крупський наголосив на необхідності якнайшвидшого вивезення людей з населених пунктів, які знаходяться на лінії розмежування. Обговорили й гуманітарну ситуацію на території та доставлення допомоги у всі точки.

Наприкінці наради Артур Крупський відзначив роботу депутатів Оріхівської міської ради та наголосив на важливості підтримувати комунікацію для досягнення більш лієвих результатів спільної роботи.