“Модель дій має бути чітко відпрацьована”, – Олександр Старух провів нараду щодо ситуації в Запорізькій області

У Запорізькій області продовжується евакуація мирних мешканців. Про це говорили сьогодні на нараді очільника Запорізької ОВА з керівниками структурних підрозділів. Так у зв’язку із активними бойовими діями на території регіону, обласна влада рекомендує громадянам евакуюватися з гарячих точок та виїжджати у більш безпечні місця. Також учасники наради обговорили усі можливі варіанти доставлення гуманітарної допомоги на території.

  • Звертаю увагу на важливості відстеження ситуації по кожній території для подальшого прийняття рішень. Модель дій повинна бути чітко відпрацьована, а робота здійснюватись виключно відповідно до законодавства України. Важливою складовою роботи є постійна робота з профільними Міністерствами. Також комунікація має відбуватися безпосередньо на місцях. Нагадую також про евакуацію населення. Ми повинні знати, скільки людей виїхало, для подальшого формування гуманітарних потреб, – наголосив Олександр Старух.

Директорка Департаменту освіти і науки Запорізької ОВА Людмила Бухаріна розповіла про підготовку до нового навчального року та формування перших класів у м. Запоріжжя. Зокрема, посадовиця наголосила, що, враховуючи безпекову ситуацію, літнє оздоровлення дітей в цьому році не відбуватиметься.

Але, як зазначив керівник ЗОВА, протягом літніх канікул діти все одно мають бути залучені до навчання. Учні мають поповнити ті знання, які через військові дії здобути не вдалося. Можливо, це будуть онлайн-уроки або літні школи. Конкретну дієву модель мають запропонувати освітяни виходячи з конкретної ситуації на кожній території.