Запорізький край вже п’ятий місяць приймає людей з окупованих півдня та сходу України

Про підсумки роботи логістичного хабу говорили сьогодні на нараді, що пройшла  під головуванням начальника Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха.

Так, від початку повномасштабного воєнного вторгнення російської федерації на територію нашої держави до Запоріжжя у пошуках прихистку прибуло 231 183 особи. Серед них нову домівку вимушено шукають 116 720 дорослих  та 42456 діточок. Трохи більше 72 тисяч осіб з різних причин не проходили реєстрацію після прибуття в обласний центр.

Усього за червень до міста Запоріжжя вдалось евакуювати 35 283 особи, серед яких не лише мешканці Запорізького регіону, а й сусідніх Херсонської  та Донецької областей. Так з Херсонської області вдалось евакуювати 6 059 осіб, з Донецької – 696 осіб. Конкретно з Маріуполя вдалось вивезти 1 715 людей. Загальна кількість вимушених переселенців з інших регіонів – 3 278 осіб.

Що стосується виїзду мешканців Запорізької області, евакуація проводиться по всіх районах. За період червня вдалося вивезти з Пологівського району – 3 033 особи, з Василівського – 2 809, з Мелітопольського – 2 111, з Бердянського – 1 641 та 589 осіб із Запорізького району.

Обласний центр продовжує бути тимчасовим прихистком та приймати вимушених переселенців з усіх гарячих точок України. Для цього на території Запоріжжя створюють спеціальні центри допомоги для всіх, хто постраждав в результаті нахабних та ганебних дій представників російської федерації. Тут люди мають можливість отримати усе необхідне, зареєструватися та вирушити далі, у більш спокійні місця.