Продовжується оптимізація роботи центрів допомоги внутрішньо переміщеним особам

Директор Департаменту Андрій Булавінов взяв участь у нараді під керівництвом голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів ЗОВА, на якій обговорили пропозиції, які мають покращити роботу хабів. Торкнулися й проблемних питань, які потребують швидкого розв’язання.

Функціонування гуманітарних хабів та допомога внутрішньо переміщеним особам залишається актуальним питанням для Запорізької області. За сприяння обласної влади продовжується організація роботи у центрах допомоги для вимушених переселенців. Алгоритми вже відпрацьовані, тому процес відбувається більш злагоджено. Аналізуючи ситуацію, вдається оперативно вирішувати усі проблемні питання. Цього тижня мають розпочати свою роботу центри допомоги для мешканців Бердянського, Василівського, Поголівського районів. Нагадаємо, що подібний відкритий простір допомоги вже працює для внутрішньо переміщених осіб, які евакуювалися до Запоріжжя з Мелітопольського району. За таким принципом незабаром почне функціонувати і хаб для вихідців з Херсонської області. Мова на нараді йшла й про створення хабу для військовослужбовців та їхніх родин.

Окрім цього, Олександр Старух ще ра наголосив на важливості продовження процесу евакуації. Особливо це стосується вразливих категорій населення, зокрема осіб, що перебувають в інтернатних закладах тощо. Департамент соціального захисту населення Запорізької ОВА продовжує відпрацьовувати це питання, у тому числі, за допомогою центральних органів влади.

Також керівництво області нагадує про важливість організації укриттів на всіх територіях регіону та наголошує на важливості реагувати на сповіщення про повітряну тривогу.