В Запоріжжі на засіданні ТБ та НС обговорили підготовку області до зимового сезону

Під головуванням очільника ЗОВА Юрія Малашка відбулося позачергове засідання регіональної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де обговорили підготовку до осінньо-зимового періоду й функціонування Пунктів Незламності на території регіону.

Зокрема, керівниця апарату ЗОДА Зінаїда Бойко поінформувала про розгортання та функціонування Пунктів Незламності на території регіону. За дорученням Комісії з питань ТЕБ та НС, всі об’єкти, що в літній період перебували у “сплячому режимі”, розпочнуть свою роботу до 1 жовтня.

Таким чином, на 28 вересня в Запорізької області розгорнуто 369 Пунктів Незламності. З них 86 працюватимуть за графіком, а 257 – цілодобово.

Зінаїда Бойко додала, що Пункт Незламності в Оріхові неможливо використовувати через його пошкодження. Водночас необхідності в додатковому пункті в місті немає, оскільки значна кількість населення міста евакуйована.

Голова ЗОВА Юрій Малашко наголосив на необхідності в термін до першого жовтня перевести зі “сплячого режим” до режиму “функціонування” усі Пункти Незламності області, а також доручив органам влади на місцях та працівникам ДСНС перевірити їхній стан після відкриття.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства та капітального будівництва ОДА Віталій Литвиненко доповів про стан підготовки об’єктів інфраструктури до осінньо-зимового періоду.
За його словами, житлові будинки готові на 94 %, об’єкти соціальної сфери, тобто дошкільні заклади, заклади освіти та охорони здоров’я – на 99,3%. Котельні, теплові пункти, центральні теплові пункти – готові на 100 %.