Балансоутримувачі об’єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики

На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням очільника ЗОВА Юрія Малашко обговорили внесені зміни до порядку організації й функціонування Пунктів Незламності та укладення договорів на постійне обслуговування між комунальними підприємствами та аварійно-рятувальними службами.

Так, балансоутримувачі об’єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики. Це допоможе оперативніше реагувати на надзвичайні ситуації та мінімізувати їх наслідки.

Кабінетом Міністрів внесено зміни до постанови щодо Порядку організації та функціонування Пунктів Незламності, зокрема, стосовно оприлюднення інформації про місця розташування таких об’єктів на мапі. Крім цього, оновлено перелік пунктів, що працюють за графіком, цілодобово та розгорнутих фахівцями ДСНС.

Також присутні підтримали рішення про виділення з регіонального резерву матеріальних цінностей, зокрема OSB-плит, шиферу та плівки для ліквідації наслідків збройної агресії рф.