Запорізька область готова до надзвичайних ситуацій під час негоди

На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням  першого заступника голови ЗОДА Руслана Мовчана обговорили питання підготовки до ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків при погіршенні погодних умов.

За прогнозами синоптиків, 7 січня сніжитиме, наступного дня – вдарять морози, можливі хуртовини та ожеледиця. 9 та 10 січня стовпчики термометрів опустяться до  -16 уночі.

Перший заступник Руслан Мовчан зазначив, що райони та громади повинні регулярно інформувати обласну владу та ДСНСників про ситуацію на місцях.

Про готовність Пунктів незламності у регіоні розповіла керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко:

–   В Запорізькій області наразі розгорнуто 627 таких об’єктів, з них 284 працюють цілодобово. Фахівці ДСНС готові розгорнути як пункті обігріву, так і мобільні осередки незламності.

Т.в.о директора Департаменту з питань цивільного захисту населення ОДА Андрій Булавінов доповів  про готовність структурних підрозділів та громад до негоди. Усі комунальні та дорожні служби регіону, рятувальники, медики і правоохоронці  готові до погодних викликів.

Керівникам громад доручили проінформувати населення про перелік та місця розташування Пунктів Незламності.

Сформовані аварійні бригади енергетиків і комунальників, які працюватимуть у посиленому режимі 24/7.

Про будь-які проблеми, що можуть виникнути під час негоди, мешканці регіону можуть повідомляти на Гарячу телефонну лінію Запорізької обласної державної адміністрації за номером: +380-800-503-508