У ЗОДА відбулося перше засідання Регіонального координаційного штабу з питань приведення у належний стан захисних споруд

Пріоритетне завдання обласної  влади – стовідсоткове забезпечення мешканців Запорізької області доступом до облаштованих сховищ та укриттів.

Про це говорили під час першого засідання Регіонального координаційного штабу з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту у належний стан, що відбулося під головуванням заступника голови ОДА Євгена Мироненка.

Члени Коордштабу розглянули шляхи нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту для укриття всіх мешканців Запорізької області. Євген Мироненко наголосив, що фахівці мають перевірити сховища на відповідність всім визначеним законодавством нормам, а також тримати на контролі питання безперешкодного доступу до них.

Крім цього, на засіданні розглянули порядок ораганізації та користування укриттями, створеними на базі об’єктів соціальної інфраструктури. Особливу увагу звернули на сховища, які розташовані в навчальних закладах та можливість доступу до них під час проведення уроків у змішаному форматі не лише для учасників освітнього процесу, а й для всіх громадян.