У Запорізькій області пройшли командно-штабні навчання щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування під час осінньо-зимового періоду

22 серпня на території Запорізької області пройшли командно-штабні навчання щодо запобігання надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування під час проходження осінньо-зимового періоду 2019/2020 року. Участь у заході взяли представники обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, спеціалізованих служб ЦЗ області, ДП «Запорізький облавтодор», Національної поліції, Патрульної поліції, Укртрансбезпеки та Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

Під час навчання керівники служб цивільного захисту обговорювали взаємодію у разі виникнення надзвичайної ситуації в осінньо-зимовий період.

Учасники заходу відпрацювали план оповіщення населення, узгодили заходи з проведення евакуаційних, аварійно-пошукових та рятувальних робіт, а також питання подальшого життєзабезпечення та відновлення руху на дорогах, збір даних про обстановку, їх аналіз та узагальнення, прогнозування масштабів і наслідків НС, визначення складу і кількості сил цивільного захисту, необхідних для залучення до ліквідації наслідків НС, а також роботу Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Крім того, учасники навчань уточнили регіональний план взаємодії служб цивільного захисту під час ускладнення дорожнього руху в зимовий період на автомобільних дорогах загального користування державного, регіонального та місцевого значення.

 

За матеріалами сайту ГУ ДСНС України у Запорізькій області