Запорізькі рятувальники приймають вітання з професійним святом

З 2008 року в Україні відзначають День рятувальника. З нагоди прийдешнього свята в академічному музично-драматичному театрі ім. Магара відбулися урочистості.

Привітав запорізьких рятувальників та працівників Головного управління ДСНС, ветеранів служби цивільного захисту області голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

– Зі святом вас, шановні рятувальники та ветерани цивільного захисту. На мій стіл щодня кладуть зведення з останніми надзвичайними подіями. Там описано, і як рятувальними справилися з поставленим завданням. Хотілось би, щоб ви відпрацьовували ці завдання під час тренувань, а надзвичайних подій було якомога менше. Пишаюсь тим, що саме в нашій області створена та функціонує така потужна водна служба порятунку. Вдячний кожному, хто сидить у цьому залі, і тим, хто в цю хвилину, незважаючи на свято, несе службу і виконує бойові завдання. Звичайно, ми як обласна влада зобов’язані підтримувати підрозділи ДСНС. Ця робота буде продовжена й надалі, – зазначив очільник регіону.

Віталій Туринок вручив відзнаки кращим представникам професії. За зразкове виконання службових обов’язків, мужність та відвагу, проявлені під час виконання робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій, вагомий особистий внесок у подолання наслідків надзвичайних ситуацій та з нагоди Дня рятівника подяками голови Запорізької облдержадміністрації нагороджено начальника 7-ї державної пожежно-рятувальної частини Дмитра Колєсника, водія 9-ї державної пожежно-рятувальної частини Юрія Костроміна, начальника чергової зміни оперативно-координаційного відділу оперативно-координаційного центра Анатолія Храмова, головного фахівця відділу цивільного захисту Мелітопольського міськрайонного управління Олену Криворотько, водія-сапера відділення піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Юрія Шаламова, начальника відділу архіву і цивільного захисту Оріхівської райдержадміністрації Артема Вайла, провідного інспектора управління планування та з питань запобігання надзвичайних ситуацій і організаційної роботи Департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації Михайла Вовну.

Зі сцени також пролунало привітання від голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Миколи Чечоткіна. Підбив підсумки восьми місяців діяльності начальник ГУ ДСНС у Запорізькій області генерал-майор служби цивільного захисту Олексій Лепський.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять рятівників, які загинули під час виконання професійних обов’язків. Зокрема,  квіти зі сцени винесли та повезли до пам’ятника пожежним – чорнобильцям.

З нагоди Дня рятівника України творчі колективи та виконавці привітали присутніх святковим концертом.

 

За матеріалами сайту www.zoda.gov.ua