Аварійно-рятувальні служби області готові до можливого погіршення погодних умов

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух взяв участь у засіданні Державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій розглядалося питання підготовки регіонів до можливого погіршення погодних умов.

За повідомленням Українського гідрометеорологічного центру, найближчим часом в окремих регіонах країни прогнозується значне погіршення погоди.

Очільник Запорізької області Олександр Старух наголосив, що у Запорізькій області згідно даних гідрометцентру не прогнозується суттєвого зниження температури, але очікується штормовий вітер. Тому аварійно-рятувальні служби готові оперативно реагувати на будь-які зміни погоди. Для цього у них наявні всі необхідні ресурси, достатньо технічних засобів та одиниць спеціалізованої техніки.

Рятувальники області також звертаються із проханням до громадян у випадку погіршення погодних умов, зокрема, сильного вітру, не виходити без нагальної потреби з домівки. Бути обережними та триматися подалі від ліній електропередач та дерев, не паркувати поблизу них свій автотранспорт.

Нагадаємо, що у випадку погіршення погодних умов мешканці області можуть звернутися за потреби до одного із 232 стаціонарних пунктів обігріву. У випадку ускладнення ситуації можливо розгортання додаткових мобільних пунктів.

 

За матеріалами сайту www.zoda.gov.ua