Комунальні та рятувальні служби області готові до погіршення погодних умов

Процес підготовки рятувальників та дорожніх служб регіону до реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з можливими несприятливими погодними умовами, обговорювали в облдержадміністрації під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За прогнозами гідрометцентру, з 12 до 18 лютого очікується погіршення погоди: різке зниження температури повітря, снігопад, налипання мокрого снігу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини і ожеледиця.

10 лютого Державна комісія ТЕБ та НС розглянула питання подолання наслідків негоди. На засіданні затверджено заходи, які повинні вживати центральні і місцеві органи влади в даній ситуації.

Виконуючий обов’язки директора Департаменту цивільного захисту населення Андрій Булавінов зазначив, що аварійно-рятувальні служби Запорізької області готові оперативно реагувати на будь-які зміни погоди. Для цього у них наявні всі необхідні ресурси, достатньо технічних засобів та спеціалізованої техніки.

В області працює 232 стаціонарні пункти обігріву на базі лікарень, фельдшерсько-акушерських пунктів та інших об’єктів в районах. Підрозділи ДСНС у разі потреби готові розгорнути додаткові мобільні пункти обігріву.

Очільник Запорізької області Олександр Старух закликав мешканців регіону під час погіршення погодних умов без нагальної потреби не виходити з домівки, за можливістю відмінити далекі поїздки, при шквальному вітрі триматися подалі від ліній електропередач та дерев, щоб зберегти власне здоров’я.

 

За матеріалами сайту www.zoda.gov.ua