Показник захворюваності на COVID-19 у Запорізькій області за два тижні зменшився вдвічі

Сьогодні у Запорізькій ОДА відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням очільника Запорізької ОДА Олександра Старуха. В його ході учасники заходу заслухали доповідь заступника генерального директора Запорізького обласного лабораторного Центру МОЗ України» Олександра Мащака щодо ситуації з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Наразі за даними Запорізького обласного лабораторного Центру МОЗ України в регіоні спостерігається зменшення показника захворюваності на COVID-19 – упродовж двох тижнів він зменшився вдвічі, і на ранок 12 лютого складає 143 людини на 100 тисяч населення. Однак, цей рівень захворюваності є вищим за базовий по країні в 3.6 рази.

Серед позитивних тенденцій представник Лабораторного центру МОЗ відзначив відсутність значного поширення коронавірусної інфекції в закладах загальної середньої освіти регіону. Наразі на лікуванні перебуває  143 учня та 152 працівники навчальних закладів. Всього в школах області на самоізоляції перебуває 56 класів (ред. – клас відправляється на самоізоляцію в разі, якщо в ньому захворіло половина учнів). Також 2 школи в Токмацькому районі повністю переведені на дистанційне навчання через високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Керівництво Запорізької області звертається до жителів регіону з проханням відповідально ставитися до здоров’я, свого та оточуючих, і надалі сумлінно дотримуватися карантинних обмежень, діючих в регіоні.

 

За матеріалами сайту www.zoda.gov.ua